fbpx
0
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

 • 0
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

 • Hakkımızda

  Auntie Me, % 100 organik, pastel tonda, sanatsal tasarımlarıyla; modern bebeklerin hem şık görünmesi hem de kendilerini iyi hissetmeleri için yaratılmıştır.

  Markanın fikri, evrende her şeyin birbirleriyle bağlantılı olduğunu bize hatırlatır; insanlar, hayvanlar, bitkiler ve gökyüzü.

  Auntie Me,  sonsuz hayal gücünün el çizimine aktarılmış illüstrasyonlarıyla, ekolojik benzersiz kıyafetler sunmaktadır.

  Koleksiyon, yumuşak % 100 organik pamuk kumaşlardan yapılmış kaliteli temel ürünlerden oluşur. Modeller rahattır ve bol kesimdir. Dolayısıyla hem bebeklere hem de annelere kolaylık sağlar.

  Bebeğiniz kadar özel ve benzersiz olan ürünlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz

  Biz Kimiz

  Irmak Savran

  Ödüllü Tekstil Tasarımcı + New York ve  Londra’da yaşadı + Milano’da Tekstil Tasarım yüksek lisans yaptı

  Pınar Savran Yenerer

  Profesyonel Aksesuar Tasarımcı + Mükemmel Bir Anne

  Auntie Me markasının çıkışı, iki kızkardeşten, büyük kardeş olan Pınar’ın Berlin’de 26 haftalık hamileyken erken doğum yapmasının üzerine organik prematüre bebek kıyafeti bulamamalarıyla gerçekleşti. Her ikisi de tasarımcı olan Irmak ve Pınar sorunu kendi başlarına çözmeye karar verdiler. Teyze olan Irmak, erken doğan yeğeninden esinlendi ve  “Auntie Me” ismiyle marka doğmuş oldu. Artık kendi memleketleri olan Türkiye İzmir’de yerel olarak üretilen organik pamuklu kumaşlar kullanarak, kendi bebek giyim koleksiyonlarını tasarlıyor ve üretiyorlar. İzmir, organik pamuk tarım ile kumaş imalatı,  giysi üretimine kadar geniş bir yelpazede tekstil üretim süreçleri sunmaktadır. Böyle ideal bir üretim sisteminden avantaj elde ederek yarattıkları ve sevdikleri markayı, kitlelere taşımayı hedefliyorlar!

  Share via: